Tehlikeli Aşk Büyüsü

Tehlikeli Aşk Büyüsü

Tehlikeli Aşk Büyüsü

Büyüler arasında en çok tutan büyü Tehlikeli Aşk Büyüsü olarak bilinmektedir. Bu büyünün tutması nerde ise %99 dur. Vereceğiniz bilgiler ve büyü yapılacak kişiye ait resim, tarak, kilot çorap saç veya kan gibi materyaller kullanılarak hazırlanan aşk büyüsü aslında birleştirici papaz büyüsüdür ve bu bozulması imkansız olduğu için tehlikeli diye adlandırıyoruz. Yani ömür boyunca yapılan işlemin tesiri sürer. Bir sevilen kadının hayız –adet kanı kullanılarak yapılan bir aşk büyüsü o kadını size deliler gibi bağlanmaya zorlar. Bunu kendi iradesi ile değil gönderilen enerjilerin etkisi ile yapmaktadır.

Tehlikeli Aşk Büyüsü
Tehlikeli Aşk Büyüsü

Ne Enerjisi

Bilim şu an için bu tesirleri ya da enerjileri çözümlemiş değildir. Bu hızla giderse uzun yıllar boyunca metafizik konusuna giren bu tesirleri çözemeyecektir. Ama bu demek değildir ki  cinler yoktur veya onların tesirleri yoktur! Cinler de vardır ve onlar zaman zaman insanların yaşamlarını değiştirmek için ya rastgele ya da vefk ile yönlendirilerek yollanırlar ve bir takım tesirler yaymaya; bir takım görevleri yerine getirmeye zorlanırlar. Onlar da vefke hizmet ederler. Bu yüzden vefk hazırlama aşaması en önemli aşamadır. Bilinçsizce çağrılan bir hüddamın ismi vefkin içinde geçerse o hüddam kişiye musallat olur. Aşk büyüsü eğer papaz büyüsü yöntemi ile yapılırsa ve yanlış hüddam kullanılırsa ömür boyu çözülemez ve etkileri geçmez.

Sürekli bitişi olmayan bir kaynaktan tesirler yağar. Bu enerjiyi gözle göremeyiz dokunamayız. Yani 5 duyu organı ile hissetme imkanı yoktur. Ancak hisler (sezgi ) kanalı ile beynimize bu sinyaller gelir ve duygularımız değişmeye başlar. Önce göremediğimiz bir çok şeyi  daha ayrıntılı ve net görmeye başlarız. Muhakeme değişir. Çünkü başka bir kanaldan aldığımız feyz enerji ve tesirler bizim ufkumuzda yeni pencereler açılmasına yol açar. Eğer bir büyü aşk büyüsü formatında yapıldıysa sizin sevdiğiniz kişi hedef alınır.  O kişi sizi sevmeye ömür boyu hayatını adar. Çünkü tesirler bu yöndedir ve kişinin iradesi etkilenmiş olur. Bazı kaynaklarda köpek gibi bağlama büyüsü, canbar büyüsü bağlama büyüsü olarak da geçen büyünün asıl adı aşk büyüsüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir