Bağlama ve Aşk Büyüsü

bağlama ve aşk büyüsü

Bağlama ve Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü de bir nevi bağlama büyüsüdür ve karşılığı alınamayan sevgi aşk konularında her iki tarafı birbirine bağlamak için yapılan bir işlemdir. Medyum Hoca Hazırladığı aşk büyüsü ile gün içinde dahi çok büyük sürprizler yaşayabilirsiniz. Bütün sevgililer, kavuşamayan aşıklar birbirini deliler gibi sevenler, ayrılmak üzere olan evliler veya nişanlılar; çaresiz değilsiniz. Derdiniz varsa mutlaka dermanının da olduğuna inanın. Medyum Hoca elinden çıkan aşk büyüsü etkisi birkaç ay ya da birkaç yıl değil hayat boyu sürer yani sevdiğiniz insana büyü yaptıracaksanız önce onu gerçekten sevip sevmediğinizi ortaya çıkarın ve sonra işlem yaptırın.

bağlama ve aşk büyüsü
bağlama ve aşk büyüsü

Çünkü bu büyü yapıldıktan ve büyü tuttuktan sonra bu işin geri dönüşü yoktur. Ancak ve ancak ayrılma büyüsü yapılarak bu büyünün etkisi giderilebilir. Bağlama büyüsü aynı zamanda birbirini sevmekte olan evliler aşıklar nişanlılar sözlülerin birleşmesini engellemek isteyenlerin de önünü keser ve dillerini bu konuda susturur niyetlerini düzeltir.Vefk yazacak medyumların aldığı gizli öğretiler vardır bu gizli öğretiler silsile yolu ile sadece belli bir grup insana aktarılmaktadır ve dışarıdan gizli tutulmaktadır çünkü bilen bilmeyen; iyi niyetli kötü niyetli insanların bu tür işleri yaparak çok büyük felaketlere neden olacağı bilindiği için sadece belli bir kesim insan tarafından bilinmektedirler.

Bu yüzden bu tür gizli olan ilimlerin herkese öğretilmemesi daha emniyetlidir. Aşk büyüsü bağlama büyüsü gibi yuva yapıcı ve çok önemli olan işlemlerin etkin bir şekilde yapılması için, medyum bazı dualar okur. Bu duaların yanı sıra bazı çok önemli ve gizli isimler de zikredilir. Her bir ismin ayrı bir etki alanı vardır ve belli bir sayıda okunması icap eder. Sayı tuturulamazsa ya da eksik okunursa iş tamama ermez.  Bu tür konular son derece hassas konular olduğundan; hangi işlemi yaptıracaksanız mutlaka işinin ehli bir hocaya yaptırmanız daha çabuk sonuca ulaşmanız açısından önemlidir.Aşk Büyüsü ben kendim yapabilir miyim? Diye merak edenleriniz olabilir. Ancak bir medyum –hoca kadar bu tür ilimlerle haşır neşir olmayan hiçbir insan kendi başına bu zor işlemi yapamaz. Yapmaya yeltenirse de mutlaka hata yapar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir