Aşk Büyüsü Yaptırmak

aşk büyüsü yaptırmak

Aşk Büyüsü Yaptırmak

Büyü iyi niyetli ve kötü niyetli olarak yapılabilir, bir çok amaca hizmet edebilir. Eğer bir insan, sevdiği kimseyle hayatını ciddi anlamda birleştirme gayesi içinde ise; ve sevdiği insan kendisi ile herhangi bir ilişki kurmaya yanaşmıyorsa; aşk büyüsü bu kişileri bağlamak için en iyi çözüm olur. Aşk büyüsü yaptırmak için bu işin uzmanı olan medyum hocayı aramak yeterlidir. Hoca 30 yıldan fazladır aşk konularında uzmanlaşmış özellikle bağlama büyüsü uzmanı olarak tanınmaktadır. Ankara ve İstanbul illerinde başta olmak üzere ülkenin diğer illerine de vefk hazırlayıp gönderen medyum hoca; etkin vefkleri ile yüzlerinizi güldürmeye devam ediyor.

aşk büyüsü yaptırmak
aşk büyüsü yaptırmak

Denenmiş Aşk büyüsü

Yüzlerce kişi üzerinde denenmiş olan aşk büyüsü, her insana özel olarak ve diğerlerinden ayrı olarak yapılır ancak temel olarak aynı işlemlerdir. X kişisini Y kişisine bağlamak için o kişilerin adları doğum tarihleri ve anne adları yeterli gelmektedir, herkesin bu bilgileri farklı olduğundan; yazılacak olan vefke işlenmesi de farklıdır. Yani Ahmet için yapılan bir vefk, Mehmet üzerinde etki göstermez. Ya da Fatma için yapılan bir vefk Songül için etki göstermez. Bu nedenle fotokopi vefkler yollayanlara itibar etmeyiniz. Bağlama vefkleri sadece size özel hazırlanır. Hazırlanış süresi bir ile 3 gün alabilir ancak yıldız namenizin durumuna göre bu süre 1 haftaya kadar da uzayabilir.

Aşk Duası

Sevilen insanı kendinize bağlamak istediğinizde Havas ilminden alınan bazı özel duaları okuyarak kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Ancak bu işlemler için tam olarak Arapça okuma ve yazmaya hakim olmanız ve okuduğunuzu anlama kabiliyetine sahip olmanız gerekir. Eğer bu kabiliyetiniz varsa havas ilmi kitaplarında geçen dualarla ve zikirlerle belli bir enerji alanı oluşturabilirsiniz. Daha etkili çözümler için mutlaka bir medyum hocaya danışmanız gerekir. Çünkü onların işi budur,  sizin hayatınızda 1 kez yaptığınız işlemi onlar her gün yapıyorlar. Bu nedenle aşk duası yapmadan önce; uzman bir bağlama büyüsü medyumu ile irtibata geçmenizi öneriyoruz. Bu uzmanlardan biri de Medyum Hocadır. Kendisi 72 saat içinde eşinizi veya sevdiğinizi size bağlayacak etkin bir işlem yapacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir