Aşk Büyüsü Nedir

Aşk Büyüsü Nedir

Aşk büyüsü bir çeşit vefk olarak nitelendirilebilir, bu vefki herkes yazma gücüne iradesine ve bilgisine sahip değildir Türkiye’de sadece medyum hoca aşk büyüsü yazabilir ve bu büyüden başarılı sonuçlar almanızı sağlayabilir. Bazı insanların kendine bağlama, köpek gibi kendine aşık etme ismini verdikleri bazılarının da bağlama büyüsü adını verdikleri aşk büyüsü aslında bir ak büyü olarak iki seveni kavuşturma niyeti ile yapıldığı için pozitif enerji barındırır. Evrende iyi niyetlerin ve güzel duyguların ya da isteklerin gerçekleşmesi çok daha hızlı olmaktadır. Bu da takdir-i İlahi olduğundan ak büyülerin işimizi daha kolaylaştırması bu kısa ömürde sevdiğimiz insanlarla yuvamızı kurmamız ya da var olan yuvamızı ve aşk duygusunu güçlendirmesi nedeni ile aşk vefki ya da aşk büyüsü biz insanlar için büyük bir nimettir. Hocamızın elinden çıkan aşk büyüsü etkisi ömür boyu sürmektedir, yani sevdiğiniz insana büyü yaptırmadan önce, onu gerçekten sevip sevmediğinizi hayatınızı onunla birleştirmeyi isteyip istemediğinizi iyice kararlaştırmanız gerekir. Çünkü aşk büyüsü sonsuza kadar sürer. Pekiyi aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabına gelelim:

Aşk Büyüsü Nedir
Aşk Büyüsü Nedir

Öncelikle medyum hoca bir nal ya da metal bir levha kullanarak etkisini arttıracağı vefki hazırlarken büyük bir titizlik göstermektedir.  Hoca metal yerine gerçek hayvan derisi de kullanabilmektedir. Yani vefk bu deri üzerine ya da metal levha üzerine yazılabilmektedir. Bu işlemin bir başka adı kişiyi kendine deliler gibi bağlama ya da köpek gibi bağlama olarak da bilinir zira hazırlanan hamurun bir kısmı köpeğe de yedirilmektedir.  Mesela büyü yapılacak kişi bayan ise yapılan büyü malzemesi dişi köpeğe yedirilir, eğer erkeğe yapılıyorsa erkeğe yedirilir. Aşk büyüsünün yüzlerce metodu vardır, anlattığımız bu işlem sadece bir tanesidir. Medyum hoca size 24 saatte tesirlerini göstermeye başlayacak olan aşk büyüsü tılsımı hazırlarken sizin durumunuza göre metot seçecektir. Bazı aşkları alevlendirmek için sadece kağıt üzerinde vefk de yeterli gelmektedir. Bazen o aşkın sönmesi için bir takım kötü niyetli insanlar tarafından kara büyüler yapıldıysa iş değişmektedir.

O zaman aşk büyüsü için daha derinlemesine işlem gerekir. Aşk büyüsü denildiğinde, herkesin aklına ayrılan kavga eden çiftleri birbirine bağlamak gelebilir. Ancak aşk büyüsü birbirlerini seven insanlar için de yapılmaktadır. Yani evli olanlar, nişanlı olanlar, ayrılmış ve yeniden kavuşmak dileyenler için yapılabildiği gibi; zaten evli olan ve mutlu bir yuva sahibi olan insanlar için de yapılmaktadır. Amaç aradaki muhabbeti arttırmaktır. Bu tür hayır işleri ile yıllarını harcamış olan medyum hoca eliyle yazılan aşk büyüsü etkisini gördükçe gözlerinize inanamayacaksınız. Çünkü bağlamak istediğiniz sevgili, sizinle o kadar çok ilgilenmeye başlayacak ki bu  durum sizi ve etrafınızdaki herkesi olumlu yönde etkileyecek ve hayata bağlayacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir