Aşk Büyüleri 

ask buyuleri

Aşk Büyüleri Başlığımızda aşk büyüsü değil aşk büyüleri diye yazmamızın nedeni, aşk büyüsü çeşitlerinin yüzlerce olmasındandır. Aşk büyüsü çok farklı metotlarla yapılabilmektedir, mesela bir sevdiğiniz kimseden parça-eşya alıyorsanız ve büyü için bu eşyaları kullanıyorsanız bu tür büyü aşk büyüsü kapsamında papaz büyüsüdür ve bozulması hemen hemen imkansızdır. Kalemle yazılan kalemle bozulabilir ancak özel eşyalarla yazılan aşk büyüsü ( papaz büyüsü) hiç bozulamaz. Ancak yaparken ve bozarken de uzman bir medyuma ihtiyacınız vardır. Bir vefk için genelleme yapılabilir ancak aşk büyüsü denildiğinde, bu tür kişiye özeldir.

O nedenle her çifte farklı işlem yapılmaktadır. Havas çalışmaları ve dualar ve vefkler kullanılarak hazırlanan kolay aşk büyüleri ; kaşıkla yapılırsa kaşık büyüsü adını alır.  Bu güne kadar en kolay yapılan ve en zor bozulabilen birleştirme büyüsü kaşık büyüsüdür zira bu kaşıklar, birbirine bakacak şekilde sıkıca bağlanıp bilinmeyen bir yere gömülürler ve bu kaşıklar çıkarılmayana kadar büyü bozulamaz. İşte bu nedenle kuvvetli aşk büyüleri bozulamaz.

ask buyuleri
ask buyuleri

Kaşık büyüsü  kaşıkların içine yazılar yazılarak ve x kişisi y kişisi ile birleşsin! Diye yazılıp hüddam isimleri de eklenirse ve kaşıklar yüz yüze bakacak şekilde bağlanırsa ve bir yere gizlenirse kaşık büyüsü ölünceye kadar etki gösterir. Ancak kaşık büyüsü aşk bozma niyeti ile de yapılabilir. Mesela bu kez cinlerle anlaşma yapılarak ve kaşık içine kişilerin adları ve cinlerin adları yazılarak; kaşıkların dış tarafları birbirine dışa bakacak şekilde bağlanırsa ve gömülürse bu kez sevenler arasında büyük bir nefret oluşmaya başlar. Kişiler birbirlerine tahammül edemezler. Bu nedenle aşk büyüsü gibi çok önemli büyüleri kendi kendinize yapmak büyük felaketlere yol açabilir. Türkiye’de  Medyum Hoca Etkili Aşk Büyüleri alanında, başarıları yüzlerce kez ispat edilmiş sayılı medyumlardan biridir ve bu yüzden umutsuzluğa kapılmadan ve her şey bitti demeden önce, onunla görüşün. Unutmayın ki hiçbir zaman aşk konusunda çaresi değilsiniz.

Bir çok insan hayatında bir veya iki kere nadiren birisine aşık olur ve hayatını bu kimse ile paylaşmak ister. Bütün dünyada insan söz konusu olduğunda kadın ve erkekler bir birlerinin eşi olarak hayatlarını sürdürmeye programlıdır. Ancak insan herhangi biri ile hayatını birleştirmek yerine; gerçekten aşık olduğu insanla bunu yapmaya muvaffak olursa, dünyanın en talihli insanı olabilir. Ancak çok az insan buna erişebiliyor. Çünkü ortada bir aşk varsa; mutlaka dünya kadar engel de vardır. Bu engellerin aşılması çoğu zaman zor ve imkansız olabilir. Ama vefk faktörü göz önüne alındığında; çaresizlik de ortadan kalkar. Basit bir hesap ile kişi vefk etkisi ile hayatındaki kara bulutları ortadan kaldırtabilir. Binlerce kişi bu yolla mutlu bir hayat yaşamaya başlamıştır. Vefki ustaca hazırlayan medyum hoca size de diğer insanlar gibi derman olabilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir