Aşık Etme Büyüsü

asik etme buyusu

Aşık Etme Büyüsü, ya da Aşık etme vefki de aşk büyüsü olarak bilinen bir işlemdir. Bu işlem aslında bağlama büyüsü kapsamında değerlendirilir. Büyü işlemine “matlup” istenen kişininözel eşyaları kullanılmışsa bu kez aşk büyüsü bağlama amaçlı papaz büyüsü adını alır. Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü inadını ya da gururunu sevgisinin üzerinde tutan ve terk etmeyi göze alan ya da daha az seven eşler –sevgililer için yapılır. Tesiri de süratli bir büyüdür. Bu nedenle ülkemizde en çok yapılan bağlama büyüsü kapsamında aşk büyüsü yüzlerce hoca medyum tarafından yapılmaktadır. Bu çokluk birçok istismara da neden olmaktadır. Çünkü kulaktan dolma bilgileri- yarım yamalak bilgi parçaları ile vefk hazırlamaya kalkışan birçok sahte medyum da vardır. Bu nedenle birçok insan etkisi olmayan Sahte Aşık Etme Büyüsü işlemleri yüzünden mağdur olmakta ve buna olan inancını kaybetmektedirler. Oysa ki doğru medyum işinizi çok kolay bir şekilde halledebilir.

asik etme buyusu
asik etme buyusu

Sizi terk edeni Geri Getirme Duası

Evini terk eden erkek ya da kadınların yeniden geri çağrılması için peşlerinden koşmanıza gerek yok, biber duası ile 7 gün sonra nerede olursa olsun aşık olduğunuz kişi ayağınıza kadar gelecektir. Sizden af dileyecek ve ayaklarınıza kapanacaktır. Denenmiş biber duası şöyle:

Ağzınıza 41 kere azar azar kara biber koyarak her koyuşta şu metin okunur;

Her bir okunuş bittiğinde kara biber yutulmaz doğrudan ateşe tükürülür bu işlem 7 gece devam eder.Eğer daha hızlı çözüm arıyorsanız ve işiniz daha acil ise aşk büyüsü için medyum hoca ile görüşmeniz yeterlidir. Size hemen bir vefk hazırlayacak ve 24 saat içinde etkiler gelmeye başlayacaktır.

2 Comments on “Aşık Etme Büyüsü”

  1. selam aleyküm hocam ben m bir maruzatım olacak evli bir kadın var ondan cok hoşlanıyorum onu kendime nasıl bağlarım Bend e evliyim ama onu cok arzuluyorum bunun için yardımcı olurmusunuz

  2. Hoslandigim biri var onun benden hoslanip hoslanmadigini merak ediyorum ikimizde evliyiz lutfen cvp

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir